• повик за поддршка +86 18264680815

Крзно врти гума единствен 04

Краток опис:

Brand AoNaiBao Place of Origin Shandong, China Applicable people Adult Can it be labeled Yes Size Customizable Material Customizable Colour Customizable


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  бренд AoNaiBao
  Место на потекло Шандонг, Кина
  Применливи луѓе возрасни
  Тоа може да се етикетирани Да
  големина индивидуализира
  материјал индивидуализира
  боја индивидуализира

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи